NAPRAWA ZAMKÓW, WYMIANA ZAMKÓW WARSZAWA i okoliceSolidny i sprawny zamek oznacza bezpieczny dom, mieszkanie, magazyn i inny obiekt. Jako profesjonalny serwis zamków świadczymy różnego rodzaju usługi ślusarskie związane z naprawą zamków, wymianą zamków, regulacją i konserwacją zamków.

Serwisujemy zamki w drzwiach wejściowych standardowych i antywłamaniowych. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi związane z naprawą, wymianą i montażem zamków różnego typu w różnego rodzaju obiektach - wymiana zamków w domach, mieszkaniach, magazynach, biurach, sklepach i innych. Wymieniamy uszkodzone wkładki w drzwiach, naprawiamy zamki lub wymieniamy na nowe w zależności od potrzeb. Nieważne czy masz uszkodzony zamek w drzwiach, czy chcesz wymienić wkładkę zamka bo zmienił się lokator. Skontaktuj się z nam - naprawa zamków w drzwiach, wymiana wkładek i wymiana zamków Warszawa i okolice woj. mazowieckie !

ROZWIĄZANIA DLA KAŻDEGO

Posiadamy szeroki asortyment zabezpieczeń różnych klas, spełniających różne normy, wymagania i potrzeby. Wymieniamy całe zamki lub same wkładki zamka. Mamy rozwiązania na każdą kieszeń. Wymieniamy zamki w drzwiach drewnianych, PCV i metalowych standradowych oraz antywłamaniowych. Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały i profesjonalne narzędzia. Wymienimy każdy zamek, w każdych drzwiach! Naprawiamy, serwisujemy i mntujemy zamki czołowych producentów: Abloy, Alpha, Atra, CR, Delta, Dierre, Dom, Fana, Gerda, Iseo, Jania, Kaba, Lob, MCM, Mottura, Multilock, Omega, Optimus, Radomska, Rom, S.A.B, Securemme, Sias, Tasko, Taurus, Titan, Warecka, Wilka, Yale, i innych.

NASZE USŁUGI


W JAKICH SYTUACJACH POMAGAMY?
Zgłoś problem!


Uszkodzony zamek? Wyrobiona wkładka zamka? Słabe zabezpieczenie domu, mieszkania, firmy? Zadzwoń! Pomożemi doradzimy!