NAPRAWA ZAMKÓW, WYMIANA ZAMKÓW WARSZAWA i okoliceNiewątpliwie solidny i sprawny zamek oznacza dla Państwa bezpieczny dom, mieszkanie, magazyn i inny obiekt. Jako profesjonalny serwis zamków świadczymy dla klientów różnego rodzaju usługi ślusarskie związane z kompleksową naprawą i wymianą zamków oraz regulacją i pełną konserwacją.

Serwisujemy zamki w drzwiach wejściowych standardowych i antywłamaniowych. Świadczymy wszelkiego rodzaju typowe usługi związane z naprawą, wymianą i montażem zamków różnego typu w różnego rodzaju obiektach - wymiana zamków w domach, mieszkaniach, magazynach, biurach, sklepach i innych. Wymieniamy uszkodzone wkładki w drzwiach, naprawiamy zamki lub wymieniamy na nowe w zależności od Państwa potrzeb. Nieważne czy masz uszkodzony zamek w drzwiach, czy chcesz wymienić wkładkę zamka bo zmienił się lokator. Skontaktuj się z nami - naprawa zamków w drzwiach, wymiana wkładek i wymiana zamków Warszawa i okolice województwo mazowieckie !

ROZWIĄZANIA DLA KAŻDEGO

Posiadamy szeroki asortyment zabezpieczeń różnych klas, spełniających różne normy, wymagania i potrzeby. Wymieniamy całe zamki lub same wkładki zamka. Mamy rozwiązania na każdą kieszeń. Wymieniamy zamki w drzwiach drewnianych, PCV i metalowych standradowych oraz antywłamaniowych. Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały i profesjonalne narzędzia. Wymienimy każdy zamek, w każdych drzwiach! Naprawiamy, serwisujemy i montujemy zamki w zasadzie wszystkich znanych i czołowych producentów.

NASZE USŁUGI


W JAKICH SYTUACJACH POMAGAMY?
Zgłoś problem!


Uszkodzony zamek? Wyrobiona wkładka zamka? Słabe zabezpieczenie domu, mieszkania, firmy? Zadzwoń! Pomożemi doradzimy!